Nebojte se zdražení povinného ručení a vyklikejte si levnější

Vlastnictví automobilu je spojeno nejen s příjemnými okamžiky za volantem, ale i mnoha povinnostmi. Mezi ty základní patří pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla, které si musí každý motorista sjednat. Díky liberalizaci trhu naštěstí nepředstavovalo tak významnou položku, jako kdysi a to ani v případě vozidel s větší kubaturou. Pojišťovny v rámci konkurenčního boje tlačily ceny tak nízko, že naše účty pravidelnou platbu takřka nezaznamenaly. Od příštího roku však pojišťovny chystají razantní změny, které se na výsledné ceně projeví. Zajímá vás, co dělat, abyste si za povinné ručení nemuseli připlatit?

Kdy se poohlédnout po levnějším povinném ručení, když ne teď?

Trend snižování ceny je z dlouhodobého hlediska neudržitelný a pojišťovny jsou momentálně v mínusu. Většina z nich hodlá povinné ručení zdražit a to zejména pro řidiče, kteří nemají nárok na bonus za jízdu bez nehody. Přesto se ale na trhu najde několik subjektů, které ceny drží mnohem níž a mají pro své klienty přichystány atraktivní doplňkové služby. Porovnání povinného ručení se proto opravdu vyplatí.

Stačí pár kliků a peníze zůstanou doma

Zajímá-li vás, kolik můžete ušetřit, využijte porovnání povinného ručení, které je vám umožní portál KlikPojištění.cz. Ten pracuje s aktuálními cenami a vypočítá pro vás přesnou výši úspory. Obsahuje zaručeně nejlevnější nabídky pojišťoven, které jsou podstatně levnější, než kdy byste si pojištění zařizovali sami. V případě, že se rozhodnete využít některý z produktů, „připravte se“ na velmi rychlý a jednoduchý proces, který vyřídíte z tepla domova. Žádné čekání v kanceláři se nekoná a zelenou kartu budete mít obratem na mailu. Díky KlikPojištění.cz se zdražení pojistného skutečně nemusíte bát!