Naučte se cizí jazyk jako rodilý mluvčí! Jde to v každém věku...

Jaký má v dnešní době význam znalost alespoň jednoho cizího jazyka? Otevírá dveře k lepší pracovní pozici? To jistě ano, nicméně už dávno nejde o „konkurenční výhodu“, jako spíše o standard. Zatímco v minulosti byla angličtina či němčina velkým plusem, dnes patří mezi běžné požadavky. Neznalost ani jedné cizí řeči znamená významné mínus, které vás může připravit o perspektivní kariéru. Ale jsou i další důvody, proč lidé věnují studiu cizích jazyků zvýšenou pozornost. Stále častěji jezdíme do zahraničí, kde se jinak domluvit nelze. A jak jste na tom vy?

Soukromé lekce, nebo jazyková škola?

Pokud vás trápí, že vaše angličtina není na příliš vysoké úrovni, máte nejvyšší čas to napravit. Aneb nikdy není dost pozdě, ale proč čekat? Nabízí se spousta možností, jak se v tom či onom jazyku zdokonalit. Můžete si zaplatit soukromého učitele, vyzkoušet online kurzy... anebo se vydat „starou dobrou“ (a jistou) cestou, která vede do kvalitní jazykové školy. Kdo jiný vám pomůže, když ne kvalifikovaní lektoři a rodilí mluvčí? Máte-li s jazykovkami špatné zkušenosti, pravděpodobně jste jen narazili na méně kvalitní instituci. Napříště si vyberete mnohem lépe.

V Lingua Sandy si můžete vybrat ze 41 jazyků

Tak proč nepřidat konkrétní tip? Ať už je ve vašem zájmu angličtina, němčina, francouzština nebo třeba čínština, přihlaste se do pražské jazykové školy Lingua Sandy. Zavedená instituce funguje téměř čtvrt století a momentálně v ní probíhá výuka 41 jazyků. Kurzy jsou rozděleny dle úrovní, ale také charakteristiky uchazečů. V nabídce najdete kurzy pro děti, pomaturitní studium, kurzy pro firmy i pro veřejnost. Stačí si vybrat, zapsat se a je to. V čem se Lingua Sandy liší od šedého průměru? Vyučují v ní ti nejlepší lektoři, kteří kladou důraz na individuální přístup. Nebudete se pouze mechanicky biflovat slovíčka a gramatiku, ale spíše se učit používat jazyk v praktických situacích. Ve finále budete schopni plynule komunikovat či složit určité jazykové zkoušky. Chcete se dozvědět více? Zamiřte na www.lingua-sandy.cz.

Publikováno: 31. 01. 2015

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: angličtina | francouzština | němčina