Bydleni

Klimatizace vám optimálně upraví vzduch v místnosti

Jak už to tak bývá, tak se v parných letních dnech nelidsky zvedá teplota v místnostech budov. Přehřáté místnosti působí velmi negativně na lidský organismus, a to tak, že jsme unavení, bez energie a podáváme pracovní výsledky nevalné úrovně. Teplotu v místnosti můžeme snížit zatemněním pomocí rolet a žaluzií, ale nejúčinnějším způsobem snížení teploty v místnosti je využití služeb klimatizace, jež nám optimálně upraví vzduch v místnosti.

Klimatizace odvádí přebytečné teplo z místnosti a zároveň přivádí čerstvý venkovní chladný vzduch do místnosti.

Tip: Přečtěte si článek o klimatizaci na partnerském magazínu.

Klimatizace? Zde!

Širokou nabídku sortimentu kvalitních a spolehlivých jednodílných a dvoudílných přenosných klimatizací od světoznámého českého výrobce značky REMKO za přijatelné ceny pro každého nabízí spolehlivý prodejce eprofi.cz s.r.o. v e-shopu https://klimatizace.zde.cz/.

Eprofi.cz prodává také stavební vrátky, mobilní topidla, elektrocentrály a stavební pily.

Jednodílné mobilní klimatizace

Jednodílná mobilní klimatizace je určena do 1 místnosti (1 klimatizace = 1 chlazená místnost). Odvádí odpadní teplo z místnosti skrze horkovzdušnou trubici do venkovního prostoru a zároveň přivádí chladný vzduch do místnosti. Při odvodu horkého vzduchu ven vzniká podtlak, a proto nemůže být chladný vzduch rozveden do dalších místností.

Dvoudílné mobilní klimatizace

Dvoudílná mobilní klimatizace díky nevytváření podtlaku rozvádí chladný vzduch do více místností. Skládá se z vnitřní jednotky a vnějšího výměníku mezi nimiž je flexi ohebné potrubí, ve kterém proudí chladivo. Je vytvořena na principu stacionární jednotky, ale na rozdíl od ní nejsou k provozu potřeba žádné stavební úpravy.

Instalační sada do zdi značky REMKO

K mobilním klimatizacím si můžete zakoupit originální instalační sadu do zdi značky REMKO. Součástí této instalační sady do zdi je vnější záklopka, vnitřní nápojné místo a flexitrubice do zdi. Kromě této sady je vhodné si do zdi zabudovat také průchodku či průchodky (do více místností), díky nimž se odbourávají tepelné ztráty způsobené nedokonalým odvodem horkého vzduchu z mobilní klimatizace ven a zároveň brání průniku horkého vzduchu zpátky do místnosti.

Přednosti mobilních klimatizací REMKO

Kvalitní mobilní klimatizace REMKO obsahují německé technologie, automatický výparník a ve srovnání s neznačkovými mobilními klimatizacemi oplývají nižší hlučností, vyšší životností a elegantním designem. Jejich záruční doba je prodloužena na 3 roky.

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije