Klimatizace vám optimálně upraví vzduch v místnosti

Jak už to tak bývá, tak se v parných letních dnech nelidsky zvedá teplota v místnostech budov. Přehřáté místnosti působí velmi negativně na lidský organismus, a to tak, že jsme unavení, bez energie a podáváme pracovní výsledky nevalné úrovně. Teplotu v místnosti můžeme snížit zatemněním pomocí rolet a žaluzií, ale nejúčinnějším způsobem snížení teploty v místnosti je využití služeb klimatizace, jež nám optimálně upraví vzduch v místnosti. Klimatizace odvádí přebytečné teplo z místnosti a zároveň přivádí čerstvý venkovní chladný vzduch do místnosti. Tip: Přečtěte si článek o klimatizaci na partnerském magazínu.

Klimatizace? Zde!

Širokou nabídku sortimentu kvalitních a spolehlivých jednodílných a dvoudílných přenosných klimatizací od světoznámého českého výrobce značky REMKO za přijatelné ceny pro každého nabízí spolehlivý prodejce eprofi.cz s.r.o. v e-shopu https://klimatizace.zde.cz/. Eprofi.cz prodává také stavební vrátky, mobilní topidla, elektrocentrály a stavební pily.

Jednodílné mobilní klimatizace

Jednodílná mobilní klimatizace je určena do 1 místnosti (1 klimatizace = 1 chlazená místnost). Odvádí odpadní teplo z místnosti skrze horkovzdušnou trubici do venkovního prostoru a zároveň přivádí chladný vzduch do místnosti. Při odvodu horkého vzduchu ven vzniká podtlak, a proto nemůže být chladný vzduch rozveden do dalších místností.

Dvoudílné mobilní klimatizace

Dvoudílná mobilní klimatizace díky nevytváření podtlaku rozvádí chladný vzduch do více místností. Skládá se z vnitřní jednotky a vnějšího výměníku mezi nimiž je flexi ohebné potrubí, ve kterém proudí chladivo. Je vytvořena na principu stacionární jednotky, ale na rozdíl od ní nejsou k provozu potřeba žádné stavební úpravy.

Instalační sada do zdi značky REMKO

K mobilním klimatizacím si můžete zakoupit originální instalační sadu do zdi značky REMKO. Součástí této instalační sady do zdi je vnější záklopka, vnitřní nápojné místo a flexitrubice do zdi. Kromě této sady je vhodné si do zdi zabudovat také průchodku či průchodky (do více místností), díky nimž se odbourávají tepelné ztráty způsobené nedokonalým odvodem horkého vzduchu z mobilní klimatizace ven a zároveň brání průniku horkého vzduchu zpátky do místnosti.

Přednosti mobilních klimatizací REMKO

Kvalitní mobilní klimatizace REMKO obsahují německé technologie, automatický výparník a ve srovnání s neznačkovými mobilními klimatizacemi oplývají nižší hlučností, vyšší životností a elegantním designem. Jejich záruční doba je prodloužena na 3 roky.

Publikováno: 12. 05. 2021

Kategorie: Bydleni

Autor: Hanka Trnková