Hračky, se kterými se v posteli nudit nebudete

Můžeme si nalhávat co chceme, ale pro většinu z nás je sex velmi důležitý. Nemáme se za co stydět, vždyť i nejznámější celebrita svého času pravila „Milujte se a množte se“. Když v posteli panuje symfonie, pak si s partnerem rozumíme i ve všech ostatních oblastech, ale běda, když to začne skřípat (a nemáme na mysli vrzání postele). Pokud jste se dostali do situace, kdy se váš partner raději otočí na druhý bok a stále častěji argumentuje, že ho bolí hlava, čtěte dále. V případě, že si milování užíváte minimálně tak dobře jako za mlada, gratulujeme. I tak ale doporučujeme pokračovat ve čtení – prozradíme vám recept, jak sexuální život okořenit a učinit ho tak ještě lepším.

Důležité je o „tom“ mluvit a ještě důležitější „to“ dělat

Obrovské množství párů neprolomí komunikační bariéru a ani za nic na světě si nesvěří svá tajná postelové sny. Důvodem může být stud, ale i obavy z reakce partnera. Přitom po něčem méně tradičním touží čas od času každý z nás a kdo by měl mít více porozumění pro naše erotické fantazie, než ten, s kým sdílíme jedno lože? Jakmile začnete mluvit o svých představách, máte napůl vyhráno. A hned poté, co je realizujete, máte vyhráno zcela.

Hračky pro dospělé, s těmi se zaručeně pobavíte

Perfektním zpestřením mohou být erotické pomůcky. Ať už jde o klasiku v podobě vibrátorů, dild či análních kolíků, nebo něco méně konvenčního (všelijaké nafukovací panny, klícky a podobně), vždy jsou zárukou skvělé zábavy a netušených zážitků. Skutečně jste nikdy netoužili po tom, že vás partner spoutá a vy budete muset nečinně přihlížet tomu, jak si s vámi hraje? Způsobů, jak se vyřádit je skutečně velmi mnoho a jistě brzy přijdete na to, co baví zrovna vás.

Stydíte se? Kupte si robertka online

Pakliže se vám do kamenného sexshopu dvakrát nechce, nevadí. Výbavička se dá objednat i z pohodlí domova (tedy beze studu). Všechny solidní e-sexshopy posílají nádobíčko v nenápadných balíčcích, takže se nemusíte bát, že zvědavý pošťák povypráví o vašich choutkách sousedů. Hlavním kritériem při výběru erotických pomůcek by měla být zdravotní nezávadnost. Kvalitně zpracované pomůcky všeho druhu nabízí i známý prodejce mujrobertek.cz, který sortiment pravidelně rozšiřuje. Tak hurá nakupovat!

Publikováno: 16. 11. 2012

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička