Zábava

Hračky, se kterými se v posteli nudit nebudete

Můžeme si nalhávat co chceme, ale pro většinu z nás je sex velmi důležitý. Nemáme se za co stydět, vždyť i nejznámější celebrita svého času pravila „Milujte se a množte se“. Když v posteli panuje symfonie, pak si s partnerem rozumíme i ve všech ostatních oblastech, ale běda, když to začne skřípat (a nemáme na mysli vrzání postele). Pokud jste se dostali do situace, kdy se váš partner raději otočí na druhý bok a stále častěji argumentuje, že ho bolí hlava, čtěte dále. V případě, že si milování užíváte minimálně tak dobře jako za mlada, gratulujeme. I tak ale doporučujeme pokračovat ve čtení – prozradíme vám recept, jak sexuální život okořenit a učinit ho tak ještě lepším.

Důležité je o „tom“ mluvit a ještě důležitější „to“ dělat

Obrovské množství párů neprolomí komunikační bariéru a ani za nic na světě si nesvěří svá tajná postelové sny. Důvodem může být stud, ale i obavy z reakce partnera. Přitom po něčem méně tradičním touží čas od času každý z nás a kdo by měl mít více porozumění pro naše erotické fantazie, než ten, s kým sdílíme jedno lože? Jakmile začnete mluvit o svých představách, máte napůl vyhráno. A hned poté, co je realizujete, máte vyhráno zcela.

Hračky pro dospělé, s těmi se zaručeně pobavíte

Perfektním zpestřením mohou být erotické pomůcky. Ať už jde o klasiku v podobě vibrátorů, dild či análních kolíků, nebo něco méně konvenčního (všelijaké nafukovací panny, klícky a podobně), vždy jsou zárukou skvělé zábavy a netušených zážitků. Skutečně jste nikdy netoužili po tom, že vás partner spoutá a vy budete muset nečinně přihlížet tomu, jak si s vámi hraje? Způsobů, jak se vyřádit je skutečně velmi mnoho a jistě brzy přijdete na to, co baví zrovna vás.

Stydíte se? Kupte si robertka online

Pakliže se vám do kamenného sexshopu dvakrát nechce, nevadí. Výbavička se dá objednat i z pohodlí domova (tedy beze studu). Všechny solidní e-sexshopy posílají nádobíčko v nenápadných balíčcích, takže se nemusíte bát, že zvědavý pošťák povypráví o vašich choutkách sousedů. Hlavním kritériem při výběru erotických pomůcek by měla být zdravotní nezávadnost. Kvalitně zpracované pomůcky všeho druhu nabízí i známý prodejce mujrobertek.cz, který sortiment pravidelně rozšiřuje. Tak hurá nakupovat!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije