Elektroniku jedině od profesionálů

Internet je téměř dokonalým místem k nakupování. Znáte snad jiné místo, kde si můžete vybrat z pohodlí domova vybrat libovolné zboží a nechat si ho dopravit na místo určení? A to navíc za mnohem nižší cenu, než v kamenné prodejně? Nakupování na internetu zažilo obrovský boom a nic nenasvědčuje tomu, že tento trend za několik let pomine – právě naopak – kamenných obchodů ubývá, díky čemuž mohou prodejci snížit podstatné množství nákladů. My se dnes zaměříme na nákup nejpopulárnějšího segmentu, elektroniky. Doba, kdy byl nákup drahého zboží značným rizikem, je dávno za námi a i vy se můžete těšit z nového iPodu či kombinované ledničky s mražákem za super cenu.

Levné elektro? Levneelektro.cz!

Prodejci elektroniky patří na internetu k vůbec nejpočetnější skupině. I přesto, že jsme v úvodu zmínili, že se při nakupování drahé elektroniky není třeba ničeho obávat, je na místě jistá obezřetnost. Ne každý e-shop s elektro totiž nabízí nízké ceny a zároveň dostatečně kvalitní zákaznický servis. A bezproblémová reklamace? Na tu můžete kolikrát zcela zapomenout. Nechcete-li však dělat kompromisy, zvolte jedničku na českém trhu – levneelektro.cz. Česká společnost není na trhu žádným nováčkem, ELEKTRA PV s.r.o. byla založena v roce 1992 a v současné době disponuje několika velkými kamennými prodejnami a více než 50 zaměstnanci s mnohaletou praxí.

Proč právě levneelektro.cz?

Levneelektro.cz je elektro specialista, která se pyšní celou řadou certifikátů a ocenění. V roce 2009 a 2010 opakovaně získal titul Štika českého byznysu a vždy obsadila 1.místo v Jihočeském kraji. Společnost se neomezuje na prodej elektra v ČR a expanduje o mnoha zemí v EU. Trvale nízké ceny a perfektní zákaznický servis nenechají nikoho na pochybách, že je levné elektro jednen ze tří největších prodejců elektrospotřebičů pro domácnost v České republice.

Publikováno: 20. 06. 2012

Kategorie: Uncategorized

Autor: Honza Vodička

Tagy: elektro | elektronika | elektrospotřebiče | levné elektro | levneelektro.cz