Finance

Chcete nejvýhodnější hypotéku? Víme, kde ji zaručeně najdete!

Mít tak větší byt, nebo dokonce rodinný dům se zahradou. Sen o lepším bydlení sní téměř každý a dost možná nad změnou adresy vážně přemýšlíte i vy. Tak proč si nesbalíte své věci, nezavoláte stěhováky a nepřesunete se i se svými nejbližšími na novou adresu? Kéž by to bylo tak jednoduché… A ono není? S adekvátním příjmem přece snadno získáte hypotéku, prostřednictvím které své nové bydlo zafinancujete. Kde je háček? Aha, vy jen netušíte, která hypotéka je nejvýhodnější a neradi byste se přeplatili o nezanedbatelnou částku…

Banka nebo schůzování s poradcem? Ani omylem!

Finanční trh je velmi rozmanitý a hypotéční úvěry dnes nabízí téměř každá banka. Na prstech je nespočítáte a pokud se v oboru neorientujete, jen těžko vyberete tu opravdu nejvýhodnější. Pokud se o to chcete i přesto pokusit, máte tři možnosti. Tou první je návštěva všech jednotlivých poboček a následné srovnání získaných informací. Příliš komplikované a časové náročné? Dobrá, pak se nabízí další možnost v podobě setkání s usměvavým finančním poradcem. Ale kde vezmete jistotu, že vám nedoporučí hypotéku od banky, se kterou úzce spolupracuje?

Vyřiďte si svou hypotéku z pohodlí domova

Poslední alternativa má oproti předchozím několik podstatných výhod. Najdete ji na www.hypotrh.sk, kde si můžete ve třech jednoduchých krocích zdarma požádat o porovnání všech dostupných hypotéčních úvěrů. Služba vznikla v roce 2012 a její zakladatel byl před několika lety ve stejné situaci jako vy. I on chtěl nejvýhodnější hypotéku, ale nechtěl trávit spoustu času v bankách a schůzováním s poradci. HypoTrh.sk je důmyslná hypokalkulačka a vaší jedinou povinností je registrace a vyplnění několika základních údajů. Jakmile tak učiníte, začnou vám chodit nabídky od nezávislých finančních poradců. Ty si můžete kdykoliv prohlédnout v uživatelském účtu a případně se pro některou z nich rozhodnout. Příliš jednoduché? Ale přesně takový HypoTrh.sk je! Zájemcům o hypotéční úvěr výrazně usnadňuje výběr a šetří čas i peníze. Finančním poradcům za se nabízí příležitost k hledání nových klientů. Tak na co ještě čekáte? Najděte si svou hypotéku hned teď!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije