Chcete nejvýhodnější hypotéku? Víme, kde ji zaručeně najdete!

Mít tak větší byt, nebo dokonce rodinný dům se zahradou. Sen o lepším bydlení sní téměř každý a dost možná nad změnou adresy vážně přemýšlíte i vy. Tak proč si nesbalíte své věci, nezavoláte stěhováky a nepřesunete se i se svými nejbližšími na novou adresu? Kéž by to bylo tak jednoduché... A ono není? S adekvátním příjmem přece snadno získáte hypotéku, prostřednictvím které své nové bydlo zafinancujete. Kde je háček? Aha, vy jen netušíte, která hypotéka je nejvýhodnější a neradi byste se přeplatili o nezanedbatelnou částku...

Banka nebo schůzování s poradcem? Ani omylem!

Finanční trh je velmi rozmanitý a hypotéční úvěry dnes nabízí téměř každá banka. Na prstech je nespočítáte a pokud se v oboru neorientujete, jen těžko vyberete tu opravdu nejvýhodnější. Pokud se o to chcete i přesto pokusit, máte tři možnosti. Tou první je návštěva všech jednotlivých poboček a následné srovnání získaných informací. Příliš komplikované a časové náročné? Dobrá, pak se nabízí další možnost v podobě setkání s usměvavým finančním poradcem. Ale kde vezmete jistotu, že vám nedoporučí hypotéku od banky, se kterou úzce spolupracuje?

Vyřiďte si svou hypotéku z pohodlí domova

Poslední alternativa má oproti předchozím několik podstatných výhod. Najdete ji na www.hypotrh.sk, kde si můžete ve třech jednoduchých krocích zdarma požádat o porovnání všech dostupných hypotéčních úvěrů. Služba vznikla v roce 2012 a její zakladatel byl před několika lety ve stejné situaci jako vy. I on chtěl nejvýhodnější hypotéku, ale nechtěl trávit spoustu času v bankách a schůzováním s poradci. HypoTrh.sk je důmyslná hypokalkulačka a vaší jedinou povinností je registrace a vyplnění několika základních údajů. Jakmile tak učiníte, začnou vám chodit nabídky od nezávislých finančních poradců. Ty si můžete kdykoliv prohlédnout v uživatelském účtu a případně se pro některou z nich rozhodnout. Příliš jednoduché? Ale přesně takový HypoTrh.sk je! Zájemcům o hypotéční úvěr výrazně usnadňuje výběr a šetří čas i peníze. Finančním poradcům za se nabízí příležitost k hledání nových klientů. Tak na co ještě čekáte? Najděte si svou hypotéku hned teď!

Publikováno: 12. 12. 2013 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: hypotéční úvěr | hypotéka | hypotrh.sk | nejvýhodnější hypotéka