Zdraví

Chcete mít krásný úsměv, ale trápí vás zažloutlá zubní sklovina?

Toužíte po perfektním zevnějšku a neváháte investovat spoustu času a peněz do „sebezdokonalování“? Pravidelně navštěvujete kadeřnický salón, chodíte do posilovny a oblékáte se podle nejnovějších trendů, ale stále se vám zdá, že vám k dokonalému „looku“ něco chybí? Podívejte se do zrcadla a usmějte se. Nejsou onou vadou na kráse zažloutlé zuby, které se vám nedaří vybělit ani přesto, že si je několikrát denně pečlivě čistíte? Neházejte flintu do žita, krásný úsměv není devizou herců a celebrit a můžete ho mí i vy. Pokud se vám ho nedaří dosáhnout přirozenou cestou, nechte si chrup vybělit. Prozradíme vám tu nejjednodušší a cenově přijatelný způsob!
Bělení zubů můžete podstoupit u svého stomatologa, ale také doma v koupelně. Pokud se vám nechce pravidelně docházet k zubaři a trávit spoustu času na zubařském křesle, pořiďte si některý z mnoha přípravků, které vám během okamžiku vykouzlí bělostný úsměv. Aplikace není náročná a zvládnete ji i vy. Dejte si však dobrý pozor na složení vybraného produktu. Ve spoustě z nich jsou totiž obsaženy látky, které při dlouhodobém používání chrup poškozují. Většinou jde o peroxid vodíku nebo TEA. Nechcete-li se v budoucnu potýkat s problémy, které vám zmíněné látky mohou přivodit, vsaďte na prověřené přípravky značky BeconfiDent, které patří ke světové špičce. Na jejich vývoji se podílí přední švédští a američtí stomatologové a jejich kvalitu mimo jiné garantuje také plný počet bodů v hodnocení prestižního švédského časopisu VeckoRevyn.
A v čem jsou tyto sady na bělení zubů výjimečné? Především svým unikátním složením. Neobsahují škodlivé látky a můžete je bez obav využívat dlouhodobě. Tak jako nespočet zákazníků ve spojených státech, kde se značka BeconfiDent těší obrovské popularitě. Renomé si však získává také v Evropě, kde její prodej velmi rychle roste. BeconfiDent nabízí hned několik variant sad pro bělení a je jen na vás, jestli se přikloníte k dlouhodobějšímu přírodnímu bělení přípravkem Dual Foam, nebo pro šetrnou sadu Teeth Whitening Starter Kit, která vám vybělí chrup v rekordně krátkém čase (cca desítky minut). V portfoliu produktů najdete také zubní dlahu Dental Guard, která vaše zuby ochrání před nepříjemným bruxismem (skřípání zubů). Nabídku si můžete prohlédnout na webu www.beconfident.cz, kde si lze vybrané přípravky objednat. Tak na co ještě čekáte? I vy můžete mít dokonalý úsměv!

ověřené bělení zubů doma
Přípravek Dual Foam pro ověření bělení zubů doma.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije