Horké tipy

Budete mít miminko? Poradíme vám s výběrem kočárku!

Čekáte přírůstek do rodiny a poohlížíte se po pěkné výbavičce? Dupačky, hory plínek, dětská postýlka – ničemu z toho se nevyhnete, ale zdaleka nejpříjemnější je výběr nového kočárku. Stejně tak i nejdůležitější a není radno jej podcenit. S kočárkem je to totiž podobné jako s automobilem. Dítě v něm povozíte i přesto, že za něj dáte jen pár korun, ale budete se muset smířit s celou řadou kompromisů. Dělat ústupky se ovšem v případě kočárku příliš nevyplácí. Není nic horšího než příliš těžký a špatně manipulovatelný mastodont, který se nevleze do výtahu a už vůbec ne do kufru auta. Nechcete-li, aby se každá procházka stala utrpením, nebojte se do kočárku investovat. Vrátí se vám to i s úroky.

Dopřejte svému dítěti i sobě opravdový komfort

Kočárek by měl splňovat hned několik kritérií. Musí být prostorný, aby se v něm mělo miminko dostatek místa, ale zároveň příliš velký. Samozřejmostí by měl být kvalitní a nezávadné materiály a důmyslný systém skládání. Kromě toho by měl dobře vypadat a nedělat vám na ulici ostudu. Všemi výše zmíněnými vlastnostmi se pyšní kočárky Maxi Cosi a Quinny, které jsou dlouhodobě nejprodávanějšími kočárky vůbec. Oba výrobci nabízí poměrně širokou flotilu modelů a najdete mezi nimi pohodlné sportovní kočárky, které jsou vhodné již od narození, ale i praktické golfky, které využijete později.

Souboj titánů

Vlajkovou lodí Quinny je kočárek Quinny Buzz 3, který se chlubí moderním designem a snadnou manipulací. Disponuje unikátním hydraulickým systémem, díky kterému se sám složí. Základní verze je vhodná především do města a na zpevněné povrchy, ale stačí vyměnit standardní malá přední kolečka za nafukovací kolo do terénu a budete moct vyrazit i do přírody. Přímým konkurentem „Buzze“ je kočárek Maxi Cosi Mura 3, který je k mání ve stejné cenové relaci. I Mura je velmi elegantní a díky široké a stabilní konstrukci se hodí i do terénu. A kolečka? Ty měnit nemusíte, kočárek je již v základu vybaven pěnovými koly, které zvládají i nezpevněné cesty a nemůžete je píchnout.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije