Vhodně zvolená strategie je v pokeru důležitější než dobré karty

Bavit se v opojení adrenalinu a vydělávat spoustu peněz. Kdo by o něčem takovém nesnil? Pokud jste toho názoru, že TO nejde, zeptejte se na názor zkušených hráčů pokeru. Fenomenální karetní hra, která se vyvinula v USA, pohltila desítky milionů lidí na celém světě a pro mnoho z nich se stala doslova obživou. Úspěšné hráče najdete dokonce i v řadách Čechů, tak proč byste se k nim nemohli zařadit i vy?

Kombinace jsou důležitější, ale blafováním můžete vyhrát i bez nich

Poker dostal svou konečnou podobu ve 20. století a v současné době je nejhranější Texas Hold'em No Limit. U stolu se může najednou sejít až 10 hráčů (minimum jsou 2) a většinou se hraje s francouzskými kartami. Cíl hry je prostý – vybudovat co možná nejsilnější kombinaci. Kvalita kombinace je důležitá, nicméně podstatný vliv má také vhodně zvolená taktika. Aneb ne nadarmo se říká, že lze vyhrát i nad soupeřem, který má lepší karty. Naučíte-li se tu správnou „poker face“, protihráči si na vás nepřijdou. Rozličné herní taktiky jsou kapitolou samou pro sebe. Podaří-li se vám správně vyhodnotit situaci, zvrátíte hru ve svůj prospěch i v případě, že vaše karty nestojí za nic. Základní i pokročilé strategie pokeru přitom nejsou tajemstvím a vy si je můžete nastudovat zcela zdarma. Rozhodnete-li se proniknout do tajů pokeru, přidejte si mezi záložky oblíbených webů také tématický portál abcpoker.cz.

Pravidla, strategie a blog Kateřiny Kašparové

Najdete zde základní pravidla, poker strategie, ale také spoustu zajímavých článků na nejožehavější témata. A to není ani zdaleka všechno. Vzpomenete si ještě na bývalou reportérku TV Nova Kateřinu Kašparovou? Vášnivá hráčka pokeru má na portálu blog, který rozhodně stojí za přečtení. Poker je životní styl a je snadné mu propadnout. Na druhou stranu, proč ne. Dělat něco, co vás baví a vydělat balík peněz, to se každému nepoštěstí!

Publikováno: 27. 03. 2015

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: poker strategie | strategie pokeru