Zábava

Vhodně zvolená strategie je v pokeru důležitější než dobré karty

Bavit se v opojení adrenalinu a vydělávat spoustu peněz. Kdo by o něčem takovém nesnil? Pokud jste toho názoru, že TO nejde, zeptejte se na názor zkušených hráčů pokeru. Fenomenální karetní hra, která se vyvinula v USA, pohltila desítky milionů lidí na celém světě a pro mnoho z nich se stala doslova obživou. Úspěšné hráče najdete dokonce i v řadách Čechů, tak proč byste se k nim nemohli zařadit i vy?

Kombinace jsou důležitější, ale blafováním můžete vyhrát i bez nich

Poker dostal svou konečnou podobu ve 20. století a v současné době je nejhranější Texas Hold’em No Limit. U stolu se může najednou sejít až 10 hráčů (minimum jsou 2) a většinou se hraje s francouzskými kartami. Cíl hry je prostý – vybudovat co možná nejsilnější kombinaci. Kvalita kombinace je důležitá, nicméně podstatný vliv má také vhodně zvolená taktika. Aneb ne nadarmo se říká, že lze vyhrát i nad soupeřem, který má lepší karty. Naučíte-li se tu správnou „poker face“, protihráči si na vás nepřijdou. Rozličné herní taktiky jsou kapitolou samou pro sebe. Podaří-li se vám správně vyhodnotit situaci, zvrátíte hru ve svůj prospěch i v případě, že vaše karty nestojí za nic. Základní i pokročilé strategie pokeru přitom nejsou tajemstvím a vy si je můžete nastudovat zcela zdarma. Rozhodnete-li se proniknout do tajů pokeru, přidejte si mezi záložky oblíbených webů také tématický portál abcpoker.cz.

Pravidla, strategie a blog Kateřiny Kašparové

Najdete zde základní pravidla, poker strategie, ale také spoustu zajímavých článků na nejožehavější témata. A to není ani zdaleka všechno. Vzpomenete si ještě na bývalou reportérku TV Nova Kateřinu Kašparovou? Vášnivá hráčka pokeru má na portálu blog, který rozhodně stojí za přečtení. Poker je životní styl a je snadné mu propadnout. Na druhou stranu, proč ne. Dělat něco, co vás baví a vydělat balík peněz, to se každému nepoštěstí!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije