Bydleni

V dřevěném altánku můžete na zahradě strávit třeba celé léto

Prosluněné počasí přímo vybízí k relaxaci na zahrádce. Pozvěte své nejbližší a užívejte si s nimi začátek léta tak, jak se sluší a patří. Grilování, koupání v bazénu a podvečerní debaty u skleničky něčeho dobrého… Jenomže co když vám plány překazí rozmary počasí? Matka příroda je často zlomyslná a když si usmyslí, že vám pokropí zahrádku, nebude brát ohledy na to, že jste chtěli strávit den na čerstvém vzduchu. Jenomže vy jste jistě připraveni i na tyto drobné komplikace – stačí se schovat do altánku a může se pokračovat. Počkat, na vaší zahradě zatím žádný nestojí?

Altány a zahradní domky, které nepotřebují pevný základ

Zahradní altán by na zahradě neměl chybět. Nejde jen o přístřeší, ve kterém se ukryjete před prudkým deštěm (nebo naopak před příliš intenzivními slunečními paprsky), ale o architektonický prvek, který umocní celkový kolorit exteriéru zahrady. Nepatříte-li mezi kutily, kteří by byli schopni postavit altán svépomocí, pořiďte si takový, který vám prodejce smontuje přímo na místě.
Kouzelné altány a zahradní domky jsme objevili na www.zahradni-altanky-domky.cz a jejich obrovská výhoda spočívá v tom, že je lze postavit bez pevného základu. Vyhnete se betonování a stačí, když podklad zpevníte a zarovnáte (doporučený postup najdete přímo na výše zmíněném webu). Stačí si vybrat z množství typových staveb, které se liší designovým pojetím (otevřené i uzavřené altány) a dispozicemi, objednat a je to. Na zahradě vám „přistane“ stavba, ve které budete trávit spoustu času i za pěkného počasí. Všechny altánky a zahradní domky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního smrkového dřeva a prodejce je nabízí s volitelnou barvou střešní krytiny (šindel) i povrchového nátěru (7 různých barev). Rozhodnete-li se pro zahradní domek, nepřehlédněte varianty s terasou.

Nemáte garáž? Nenechte auto napospas počasí!

Zkrátka nepřijde ani váš vůz, kterému parkování mimo garáž příliš nesvědčí. Udělejte mu radost a pořiďte mu dřevěný přístřešek pro auto, který se perfektně hodí především ke dřevostavbě. Ani v případě dřevěné garáže pro auto samozřejmě nebudete muset řešit stavební povolení a budovat základy.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije