Proč utrácet za maséra, když vám stejnou službu udělá křeslo?

Bolestmi zad dnes trpí kde kdo. Podle průzkumů nepříjemné zdravotní komplikace alespoň jednou za život zažije 80 % populace a patříte-li mezi majoritu i vy, nepropadejte panice. Na druhou stranu nebuďte lhostejní – ať už jsou vaše problémy jakéhokoliv rázu, pravděpodobně samy nepřejdou a naopak se budou stupňovat. Jednou z možností, jak odbourat nejen bolesti zad, ale také stres, je návštěva zručného maséra. Pokud však nemáte chuť ani čas pravidelně dojíždět do wellness centra, vyřešte to je ještě elegantněji. Pořiďte si masážní křeslo!

Stroj, který pozná, co vám uleví

Máte za to, že masážní křeslo nemůže šikovnému masérovi konkurovat? V tom případě jste ještě zřejmě v žádném neseděli. Moderní nábytek disponuje propracovanými mechanismy, které vás uvedou do stavu nirvány. Senzory detekují ztuhlost svalstva a spoustu dalších parametrů, na základě kterých naplánují masáž. A vy se necháte hýčkat, kdykoliv budete mít chuť. Nezapomenutelnou masáž vám samozřejmě provede jen opravdu kvalitní masážní a relaxační křeslo od renomovaného výrobce. Absolutní jedničkou v oboru je společnost Sanyo, která se v rámci některých modelů inspirovala polohami, které se využívají při kosmickém výcviku NASA. Kromě funkce „Zero gravity“ (stav bez tíže) můžete využít také 3D masáž (výsuvný mechanismus vám promasíruje ramena), shiatsu masáž, automatické vyhledávání TSUBO bodů na páteři a nespočet dalších známých i méně známých masáží a relaxačních technik. Velmi kvalitní masážní křesla v dostupnějších cenových relacích vyrábí také Human Touch nebo Profimedica. Výčet funkcí a druhů masáží sice není tak bohatý jako v případě křesílek od Sanyo, ale v poměru cena / výkon jde o perfektní investici. A jak vůbec masážní křeslo vypadá? Některé modely se na první pohled nijak neliší od klasického nábytku a mohou dokonale korespondovat s vaší stávající sedací soupravou. Některé dražší modely vypadají jako z jiného světa a v interiéru působí s prominutím jako pěst na oko. Pravdou je, že jsou určeny (čemž napovídá i cena) především do wellness center.

Udělejte si pohodlí a vyberte si svého nového nejlepšího přítele

Chcete-li si vyzkoušet masáž na vlastní kůži, obraťte se na specializovaného prodejce. Nabídku jednoho z nich najdete na masazni-kresla.cz. Vyberte si některý z více jak 30ti modelů a domluvte si osobní schůzku v předváděcím centru na pražských stodůlkách. Jakmile do masážního křesla jednou usednete, nebudete se chtít zvednout... A abychom nezapomněli, kromě robustnějších křesel jsou v nabídce i masážní kancelářské židle.

Publikováno: 21. 01. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: masážní křesla | masážní křeslo | relaxační křesla