Zdraví

Probuďte k životu svou sexuální energii

Toužíte po nevšedním zážitku, který vás dostane na samotný vrchol blaha? Chcete poznat sami sebe a zažít pocit uvolnění nejsilnější energie, která je uvězněna ve vašem těle? Odpočiňte si od stereotypu a oddejte se tradičnímu hinduistickému umění tantry, které naši předkové praktikovali již před několika tisíci lety. V dnešní uspěchané době jsou masáže perfektním prostředkem, jak se opět dostat do kondice a o tantrické masáži se právem hovoří jako o královně všech masážních technik. Tantra je však víc než jen masáž. Je to filosofie, která vám může nadobro změnit pohled na život.

Tantra NENÍ erotická masáž!

V každém z nás proudí nejrůznější formy energie a tou nejsilnější je ta sexuální. Tantra masáž ovšem nemá s erotickými hrátkami pranic společného. Její podstatou je uvolnění zablokované sexuální energie, která výrazně ovlivňuje tělo i duši. O to, aby se dostala tam, kam má, se postará masér, který vám bude po celou dobu masáže věnovat veškerou lásku a péči. Během masáže se mezi masérem a jeho svěřencem buduje pevný vztah, ve kterém není žádné místo pro stud nebo negativní myšlenky. Prožijete intenzivní pocity, které mohou skončit vyvrcholením. Ano, i to je totiž součást tantry, byť ne nezbytná.
Tantrická masáž pomáhá k odbourání veškerého stresu a napětí, podporuje krevní oběh a dokáže potlačit celou řadu onemocnění. Často na ni dochází muži s poruchou erekce a vyvrcholení, ale i ženy, které zažívají bolestivý styk či trpí vaginitidou. Tantra je vynikajícím pro prohloubení a upevnění vztahu mezi partnery, kteří ji mohou absolvovat společně. Chcete-li v sobě probudit skrytou sexuální sílu a potěšit tělo i mysl, vyzkoušejte některou z masáží ve známém pražském Tantra Centru. Nechte se hýčkat masérkami a maséry, pro které je tantra mnohem více než jen rutinní masáž a zažijte maximální uvolnění, které vám umožní nahlédnout do svého nitra. O jednotlivých formách masáží si můžete přečíst přímo na webu tantracentrum.cz, kde najdete také fotogalerii a informace o masérech.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije