Zdraví

Neobejdete se bez invalidního vozíku? Vyberte si takový, který vám pohyb maximálně usnadní

Většina z nás bere pohyb jako samozřejmost. Ale ne každý mát to štěstí, aby se narodil se zdravým pohybovým aparátem. Někomu zkomplikovala život vážná nehoda nebo zdravotní komplikace, které se projevily až v pozdějším věku. Různé důvody svedly dostaly spoustu lidí do stejné situace – neobejdou se bez speciálních zdravotních pomůcek, které jim ztíženou mobilitu alespoň trochu usnadní. Mezi ty nejběžnější patří invalidní vozíky. Potřebujete ho vy nebo někdo ve vašem okolí? V tom případě vás bude zajímat sortiment nizozemské společnosti KrosMedical. Společnost KrosMedical byla založena v roce 2008 v Nizozemí a již několik let působí také v České republice a dalších státech EU. V pestré nabídce pomůcek pro handicapované osoby najdete invalidní vozíky, invalidní skútry, berle, chodítka, polohovací postele a handbiky apod. Zaměřme se však na sortiment invalidních vozíků, který čítá na 700 rozličných modelů.

Nové i lehce použité invalidní vozíky

Invalidní vozíky se liší velikostí i typem provedení. Na základě svých potřeb si můžete vybrat mezi pevnými, skládacími, sportovními nebo dětskými vozíky. S výběrem vám odborníci z KrosMedical ochotně poradí a doporučí vám optimální řešení. A nechybí ani lehce použité vozíky (jsou v perfektním stavu), které jsou cenově dostupnější než nové pomůcky. Jde o kvalitní a spolehlivé vozíky předních evropských výrobců jako je Meyra, Sunrise Medical, Excel apod.

Proč chtít invalidní vozík právě od KrosMedical?

  • obrovské množství variant
  • odborná asistence při výběru
  • záruční i pozáruční servis
  • možnost osobního odběru
  • po dobu opravy vám KrosMedical zapůjčí podobný produkt

Pro zákazníky, jejichž imobilita má pouze krátkodový charakter, se nabízí možnost zápůjčky. Produkty, které si lze vypůjčit, je možno i pojistit. Další informace najdete na www.krosmedical.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije