Neobejdete se bez invalidního vozíku? Vyberte si takový, který vám pohyb maximálně usnadní

Většina z nás bere pohyb jako samozřejmost. Ale ne každý mát to štěstí, aby se narodil se zdravým pohybovým aparátem. Někomu zkomplikovala život vážná nehoda nebo zdravotní komplikace, které se projevily až v pozdějším věku. Různé důvody svedly dostaly spoustu lidí do stejné situace – neobejdou se bez speciálních zdravotních pomůcek, které jim ztíženou mobilitu alespoň trochu usnadní. Mezi ty nejběžnější patří invalidní vozíky. Potřebujete ho vy nebo někdo ve vašem okolí? V tom případě vás bude zajímat sortiment nizozemské společnosti KrosMedical. Společnost KrosMedical byla založena v roce 2008 v Nizozemí a již několik let působí také v České republice a dalších státech EU. V pestré nabídce pomůcek pro handicapované osoby najdete invalidní vozíky, invalidní skútry, berle, chodítka, polohovací postele a handbiky apod. Zaměřme se však na sortiment invalidních vozíků, který čítá na 700 rozličných modelů.

Nové i lehce použité invalidní vozíky

Invalidní vozíky se liší velikostí i typem provedení. Na základě svých potřeb si můžete vybrat mezi pevnými, skládacími, sportovními nebo dětskými vozíky. S výběrem vám odborníci z KrosMedical ochotně poradí a doporučí vám optimální řešení. A nechybí ani lehce použité vozíky (jsou v perfektním stavu), které jsou cenově dostupnější než nové pomůcky. Jde o kvalitní a spolehlivé vozíky předních evropských výrobců jako je Meyra, Sunrise Medical, Excel apod.

Proč chtít invalidní vozík právě od KrosMedical?

  • obrovské množství variant
  • odborná asistence při výběru
  • záruční i pozáruční servis
  • možnost osobního odběru
  • po dobu opravy vám KrosMedical zapůjčí podobný produkt
Pro zákazníky, jejichž imobilita má pouze krátkodový charakter, se nabízí možnost zápůjčky. Produkty, které si lze vypůjčit, je možno i pojistit. Další informace najdete na www.krosmedical.cz.

Publikováno: 09. 08. 2014

Kategorie: Zdraví

Autor: Honza Vodička

Tagy: invalidní vozíky