Finance

Nebankovní půjčka bez rizika

Dostat se do finančních potíží není ani zdaleka tak složité, jako se z nich zase „vyhrabat“. Žijete-li od výplaty k výplatě a nemáte žádné peníze bokem, postačí nečekaná událost v podobě porouchaného automobilu či pračky a budete v tom až po uši. V takovém případě je ideálním řešením půjčka od někoho z rodiny. Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by vám mohl půjčit, pravděpodobně vám nezbude, než se obrátit na některou z nebankovních společností, které nabízí takzvané rychlé půjčky. Bankovní sektor jsme záměrně vynechali – realizace bankovního úvěru trvá poměrně dlouho a nejste-li dostatečně bonitní, banka vám peníze nepůjčí.

Když nebankovní půjčku, tak od solidní společnosti

Věřitelů, kteří nabízí „výhodné“ nebankovní úvěry je poměrně dost a je proto jednoduché narazit na produkt, který vás naopak dostane do ještě horší situace, než v jaké se momentálně nacházíte. Skryté poplatky, úroky z úroků a tak všelijak podobně. O předražených infolinkách, které si účtují i stovky korun za minutu hovoru, se raději nezmiňujeme. Při výběru je namístě obezřetnost a nemáte-li skutečně jinou možnost, než zažádat o nebankovní úvěr, využijte finanční produkt od společnosti Provident. Ta působí na trhu jíž od roku 1997 a její služby využilo více, než 260 000 spokojených zákazníků. Provident půjčky jsou k mání ve dvou variantách – v hotovostní a bezhotovostní.

Jednoduchost především

Provident půjčky jsou známé rychlou a bezproblémovou transakcí, při čemž se můžete spolehnout na stoprocentně transparentní podmínky. Skryté poplatky se u Providenta skutečně nekonají. Půjčit si můžete 4 000 až 50 000 Kč a to na cokoliv a bez ručitele. Vedení půjčky je samozřejmě zdarma. Ať peníze využijete na nákup nového spotřebiče, opravu automobilu či úhradu jiných závazků, vždy se můžete spolehnout na férové jednání a možnost odložení či dočasného snížení splátky.

Modelový příklad:

Půjčíte-li si od společnosti Provident v rámci hotovostní půjčky10 000 Kč, bude při 60ti denní době splácení (týdenní splátka 306 Kč) a RPSN 63,91%, konečná suma ke splacení 18 360 Kč (včetně poplatku za hotovostní inkasní službu v hodnotě 5 183 Kč).

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije