Nebankovní půjčka bez rizika

Dostat se do finančních potíží není ani zdaleka tak složité, jako se z nich zase „vyhrabat“. Žijete-li od výplaty k výplatě a nemáte žádné peníze bokem, postačí nečekaná událost v podobě porouchaného automobilu či pračky a budete v tom až po uši. V takovém případě je ideálním řešením půjčka od někoho z rodiny. Nemáte-li ve svém okolí nikoho, kdo by vám mohl půjčit, pravděpodobně vám nezbude, než se obrátit na některou z nebankovních společností, které nabízí takzvané rychlé půjčky. Bankovní sektor jsme záměrně vynechali – realizace bankovního úvěru trvá poměrně dlouho a nejste-li dostatečně bonitní, banka vám peníze nepůjčí.

Když nebankovní půjčku, tak od solidní společnosti

Věřitelů, kteří nabízí „výhodné“ nebankovní úvěry je poměrně dost a je proto jednoduché narazit na produkt, který vás naopak dostane do ještě horší situace, než v jaké se momentálně nacházíte. Skryté poplatky, úroky z úroků a tak všelijak podobně. O předražených infolinkách, které si účtují i stovky korun za minutu hovoru, se raději nezmiňujeme. Při výběru je namístě obezřetnost a nemáte-li skutečně jinou možnost, než zažádat o nebankovní úvěr, využijte finanční produkt od společnosti Provident. Ta působí na trhu jíž od roku 1997 a její služby využilo více, než 260 000 spokojených zákazníků. Provident půjčky jsou k mání ve dvou variantách – v hotovostní a bezhotovostní.

Jednoduchost především

Provident půjčky jsou známé rychlou a bezproblémovou transakcí, při čemž se můžete spolehnout na stoprocentně transparentní podmínky. Skryté poplatky se u Providenta skutečně nekonají. Půjčit si můžete 4 000 až 50 000 Kč a to na cokoliv a bez ručitele. Vedení půjčky je samozřejmě zdarma. Ať peníze využijete na nákup nového spotřebiče, opravu automobilu či úhradu jiných závazků, vždy se můžete spolehnout na férové jednání a možnost odložení či dočasného snížení splátky.

Modelový příklad:

Půjčíte-li si od společnosti Provident v rámci hotovostní půjčky10 000 Kč, bude při 60ti denní době splácení (týdenní splátka 306 Kč) a RPSN 63,91%, konečná suma ke splacení 18 360 Kč (včetně poplatku za hotovostní inkasní službu v hodnotě 5 183 Kč).

Publikováno: 19. 07. 2012 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: provident | provident půjčka | provident půjčky | půjčka | půjčky