Na neposedné děti stále platí pohádky a Večerníčky

Hledáte efektivní způsob, jak utěšit malé neposedy? Děti jsou nevyzpytatelné a většinou začnou zlobit v momentě, kdy to potřebujeme ze všeho nejméně. Třeba během podvečerní relaxace po úmorném dni plném pracovních povinností nebo v momentě, kdy si na vás opět zasedla migréna. Pokud jste již zkoušeli všechny humánní metody a nezaznamenali žádný úspěch, vsaďte na staré dobré pohádky. Nebo jste snad úplně zapomněli na to, že na ně děti nedají dopustit i v dobách digitální zábavy? Posaďte je na chvíli před televizor a pošlete je na výlet do říše plné draků, kouzelníků, mluvících zvířat a dalších populárních tvorů.

U pohádek si odpočinete i vy

Celodenní vysedávání před obrazovkou pro děti přínosné není, ale kontraproduktivní je i striktní zákaz. Dětské pohádky a Večerníčky vám přece v době vašeho dětství pouštěli i vaši rodiče a není jediný důvod, proč byste je svým dětem měli odpírat. Vhodně zvolenou pohádkou navíc předejdete tomu, že se děti ve vaší nepřítomnosti budou koukat na něco nevhodného. A pravděpodobně se s nimi čas od času zakoukáte i vy a alespoň na chvíli zapomenete na „dospělácké“ starosti a povinnosti. Vzpomeňte si na příhody Maxipsa Fíka, králíky z klobouku kouzelníka Pokustóna, Křemílka a Vochomůrku a další pohádkové hrdiny, se kterými jste kdysi trávili čas i vy.

Nejlevnější pohádky na DVD pořídíte za méně než 20 Kč!

A kde zmíněné Večerníčky a pohádky seženete? Jednou z možností jsou servery jako je YouTube, na kterých je pohádek bezpočet. Většinou se však budete muset smířit s nevalnou kvalitou obrazu a často i zvuku a je možné, že se na ně vaše ratolesti odmítnou dívat. České i zahraniční pohádky a večerníčky jsou naštěstí dostupné také na levných DVD, které si můžete objednat na www.dvdeshop.cz. Prodejce má skladem více než 9 000 titulů a zboží vám odešle v den objednávky. Ceny nejlevnějších pohádek na DVD přitom začínají na 19 Kč, ale nechybí ani speciální kolekce pro fajnšmekry. Dopřejte svým dětem skvělou podívanou a udělejte jim radost pěknou pohádkou, díky které se ledacos přiučí. Ty nejlevnější seženete ve zmíněném e-shopu! Foto: sxc.hu

Publikováno: 08. 10. 2013

Kategorie: Zábava

Autor: Honza Vodička

Tagy: levné pohádky na dvd | levné večerníčky | pohádky | pohádky na dvd