Zábava

Na neposedné děti stále platí pohádky a Večerníčky

Hledáte efektivní způsob, jak utěšit malé neposedy? Děti jsou nevyzpytatelné a většinou začnou zlobit v momentě, kdy to potřebujeme ze všeho nejméně. Třeba během podvečerní relaxace po úmorném dni plném pracovních povinností nebo v momentě, kdy si na vás opět zasedla migréna. Pokud jste již zkoušeli všechny humánní metody a nezaznamenali žádný úspěch, vsaďte na staré dobré pohádky. Nebo jste snad úplně zapomněli na to, že na ně děti nedají dopustit i v dobách digitální zábavy? Posaďte je na chvíli před televizor a pošlete je na výlet do říše plné draků, kouzelníků, mluvících zvířat a dalších populárních tvorů.

U pohádek si odpočinete i vy

Celodenní vysedávání před obrazovkou pro děti přínosné není, ale kontraproduktivní je i striktní zákaz. Dětské pohádky a Večerníčky vám přece v době vašeho dětství pouštěli i vaši rodiče a není jediný důvod, proč byste je svým dětem měli odpírat. Vhodně zvolenou pohádkou navíc předejdete tomu, že se děti ve vaší nepřítomnosti budou koukat na něco nevhodného. A pravděpodobně se s nimi čas od času zakoukáte i vy a alespoň na chvíli zapomenete na „dospělácké“ starosti a povinnosti. Vzpomeňte si na příhody Maxipsa Fíka, králíky z klobouku kouzelníka Pokustóna, Křemílka a Vochomůrku a další pohádkové hrdiny, se kterými jste kdysi trávili čas i vy.

Nejlevnější pohádky na DVD pořídíte za méně než 20 Kč!

A kde zmíněné Večerníčky a pohádky seženete? Jednou z možností jsou servery jako je YouTube, na kterých je pohádek bezpočet. Většinou se však budete muset smířit s nevalnou kvalitou obrazu a často i zvuku a je možné, že se na ně vaše ratolesti odmítnou dívat. České i zahraniční pohádky a večerníčky jsou naštěstí dostupné také na levných DVD, které si můžete objednat na www.dvdeshop.cz. Prodejce má skladem více než 9 000 titulů a zboží vám odešle v den objednávky. Ceny nejlevnějších pohádek na DVD přitom začínají na 19 Kč, ale nechybí ani speciální kolekce pro fajnšmekry. Dopřejte svým dětem skvělou podívanou a udělejte jim radost pěknou pohádkou, díky které se ledacos přiučí. Ty nejlevnější seženete ve zmíněném e-shopu! Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije