Bydleni

Kůže dodá interiéru punc luxusu

Pro každou místnost jsou typické určité prvky, které ji do jisté míry symbolizují. Tak schválně – co si vybavíte v souvislosti se sedací soupravou? Jistě, obývací pokoj. V souvislosti s luxusním a elegantním interiérem vám pak zřejmě vybaví kůže. A právě koženým sedačkám, které stojí na samé špici nábytkového žebříčku, jsme věnovali dnešní článek. Toužíte-li po reprezentativním kusu nábytku, který vám stejně dobře poslouží i ke každodenní relaxaci, nebojte se vsadit právě na kůži.

Kvalitní a přesto cenově přijatelné? Carelli!

Zdá se vám, že je nabídka kožených sedacích souprav až příliš pestrá? Máte pravdu, ale ne každý vám nabídne ideální poměr kvality a ceny. Soupravy s podezřele nízkou cenovkou jsou pravděpodobně imitace, ale na druhou stanu lze za výhodných podmínek získat i opravdu kvalitní kousky. Nechcete-li se při výběru sedačky napálit, obraťte se na někoho, kdo se na ně úzce specializuje. Třeba na společnost CARELLI, která téměř dvacet let úzce spolupracuje s výrobci z celého světa a nabízí koncovým zákazníkům moderní kožené sedačky za skvělé ceny.

Vyberte si mezi tisícovkou kožených souprav z celého světa

Momentálně si můžete vybrat z více než 1000 modelů, jejichž design mají na svědomí přední světoví návrháři. S ohledem na specifické požadavky jednotlivých trhů jsou k mání německé, anglické, francouzské, skandinávské a italské kožené sedačky z dílen tradičních výrobců jako je HILDIN ANDERS, JAVORINA či NATILUS. Jde o modely, které jsou k vidění na světových veletrzích s nábytkem a chlubí se patentovaným polohovacím mechanismem LEGGET & PLATT, v případě relaxačních křesel pak systémem KINECT – SOLUTION. Akutální katalog si můžete prohlédnout třeba hned a to na webových stránkách carelli.cz. Foto: carelli.cz

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije