Kůže dodá interiéru punc luxusu

Pro každou místnost jsou typické určité prvky, které ji do jisté míry symbolizují. Tak schválně – co si vybavíte v souvislosti se sedací soupravou? Jistě, obývací pokoj. V souvislosti s luxusním a elegantním interiérem vám pak zřejmě vybaví kůže. A právě koženým sedačkám, které stojí na samé špici nábytkového žebříčku, jsme věnovali dnešní článek. Toužíte-li po reprezentativním kusu nábytku, který vám stejně dobře poslouží i ke každodenní relaxaci, nebojte se vsadit právě na kůži.

Kvalitní a přesto cenově přijatelné? Carelli!

Zdá se vám, že je nabídka kožených sedacích souprav až příliš pestrá? Máte pravdu, ale ne každý vám nabídne ideální poměr kvality a ceny. Soupravy s podezřele nízkou cenovkou jsou pravděpodobně imitace, ale na druhou stanu lze za výhodných podmínek získat i opravdu kvalitní kousky. Nechcete-li se při výběru sedačky napálit, obraťte se na někoho, kdo se na ně úzce specializuje. Třeba na společnost CARELLI, která téměř dvacet let úzce spolupracuje s výrobci z celého světa a nabízí koncovým zákazníkům moderní kožené sedačky za skvělé ceny.

Vyberte si mezi tisícovkou kožených souprav z celého světa

Momentálně si můžete vybrat z více než 1000 modelů, jejichž design mají na svědomí přední světoví návrháři. S ohledem na specifické požadavky jednotlivých trhů jsou k mání německé, anglické, francouzské, skandinávské a italské kožené sedačky z dílen tradičních výrobců jako je HILDIN ANDERS, JAVORINA či NATILUS. Jde o modely, které jsou k vidění na světových veletrzích s nábytkem a chlubí se patentovaným polohovacím mechanismem LEGGET & PLATT, v případě relaxačních křesel pak systémem KINECT – SOLUTION. Akutální katalog si můžete prohlédnout třeba hned a to na webových stránkách carelli.cz. Foto: carelli.cz

Publikováno: 05. 06. 2013 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: carelli | kožené sedací soupravy | kožené sedačky