Garážová vrata na míru vašemu vozu

Patříte mezi automobilové fanoušky a ve svém volnu pečlivě dbáte o svůj vůz? To chvályhodné, ale co vaše garáž? I vám by se nelíbilo, kdyby vaše žena pečovala o vás, ale vaše bydlení by vypadalo zaneřáděně. Takže se pusťte do toho a proměňte svou garáž na útulné bydlení pro vaše auto či motorku. Až uděláte nové omítky a pohrajete si s děravou střechou, bude vás čekat nejdůležitější část celé rekonstrukce. Jedná se o výběr garážových vrat. Nebo jste si snad chtěli nechat ty stará? Garážová vrata jsou stěžejním architektonickým prvkem celé garáže. Pokud si vyberete skutečně kvalitní vrata, budete mít jistotu, že vám do garáže nepotáhne zima a v létě v ní budete mít příjemný chládek. Moderní garážová vrata musí vynikat tepelněizolačními vlastnostmi a navíc zaujmout moderním designem. A která že to vlastně umí? Výrobců garážových vrat je poměrně mnoho, mezi ty nejvyhledávanější bezesporu patří TRIDO, Kružík, Lomax a Hormann. Garážová vrata od těchto výrobců vynikají v mnoha směrech.
  • Mají skvělé tepelně izolační vlastnosti
  • Dobrý poměr ceny a kvality
  • Kvalitní pohon vrat

Vyberte si vrata s pohonem

Doby, kde jste museli otevírat garážová vrata ručně, jsou už dávno pryč. Pokud vás nebaví neustále vylézat z vozu, jistě vám přijde k chuti pohon vrat. Vrata se dají otevírat různými způsoby. Ať už jde o klasický ovladač či prozvoněním mobilním telefonem. Vybírejte si vrata nejen podle designu, ale také s ohledem na kvalitu pohonu. Ten by měl vydržet tisíce sekvencí bez jediného záškubu. Výhodou garážových vrat od výše zmíněných výrobců je hustá síť servisů.

Vrata podle chuti

Kvalitní garážová vrata jsou k mání v mnoha variantách, při čemž můžete vybírat mezi sekčními, posuvnými či rolovacími vraty. Všechny lze vyrobit v jakékoliv barvě barevného spektra RAL i v provedení imitace dřeva. Zcela jistě si vyberete taková vrata, která se hodí ke zbytku garáže či rodinnému domu.

Publikováno: 11. 01. 2012 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Bydleni

Autor: Honza Vodička

Tagy: garáž | garážová vrata | kvalitní garážová vrata | sekční vrata