Finance

3 tipy na prověřené nebankovní půjčky, kterých se nemusíte bát

Nepůjčili vám v bance? To ještě neznamená, že vám nepůjčí jinde. Úvěrových společností, které nás lákají na dostupné úvěry, přibývá jako hub po dešti. Přízvisko „dostupný“ je bohužel poměrně často velmi vzdálené od slova „bezpečný“ a stále více dlužníků padá do dluhové pasti. Chcete-li se vyhnout úvěrovým predátorům a získat peníze za velmi výhodných podmínek, vyberte si některou z prověřených společností, které se sdružují v ČLFA. Ta na jejich aktivity dohlíží a reguluje podmínky produktů ve prospěch spotřebitelů tak, jak to dělá ČNB v případě bankovních společností.

Mikropůjčka ze Skandinávie

Ferratum půjčka byla ve své době doslova revoluční. Šlo o první mikroúvěr ve výši 500 Kč až 10 000 Kč a splatností v řádu dní (aktuálně si lze půjčit na 15 až 30 dní). Produkt od finské Ferratum Group (u nás působí její dceřinná společnost Ferratum Czech) je ideální jako půjčka před výplatou a můžete ho využívat opakovaně. Spoludlužníka potřebovat nebudete a celou transakci vyřídíte z pohodlí domova na www.pujckapraveted.cz.

Spolehlivý Provident

Společnost Provident získala v roce 2011 a 2012 první místo v Indexu etického úvěrování od organizace Člověk v tísni . Nabízí úvěr ve výši až 80 000 Kč a je jen na vás, zda je splatíte během 45, 60, nebo 100 týdnů. Provident půjčky jsou neúčelové a můžete je využít k financování jakýchkoliv potřeb. Všechny důležité informace najdete na webu www.osvedcenapujcka.cz, kde o úvěr můžete zažádat.

Home Credit – půjčka pro náročné

Hledáte-li půjčku, která svými parametry konkuruje těm bankovním a nespokojíte-li se s nižším úvěrovým rámcem, sáhněte po produktu od společnosti Home Credit. Home Credit půjčka ve výši 150 000 Kč patří mezi nejvyhledávanější nebankovní půjčky a její největší předností není jen vysoký úvěrový rámec, ale také doba splatnosti až 84 měsíců. Konkrétní výši splátek vám vypočítá Home Credit půjčka kalkulačka, kterou najdete na www.stabilnipujcka.cz. Foto: sxc.hu

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije