3 tipy na prověřené nebankovní půjčky, kterých se nemusíte bát

Nepůjčili vám v bance? To ještě neznamená, že vám nepůjčí jinde. Úvěrových společností, které nás lákají na dostupné úvěry, přibývá jako hub po dešti. Přízvisko „dostupný“ je bohužel poměrně často velmi vzdálené od slova „bezpečný“ a stále více dlužníků padá do dluhové pasti. Chcete-li se vyhnout úvěrovým predátorům a získat peníze za velmi výhodných podmínek, vyberte si některou z prověřených společností, které se sdružují v ČLFA. Ta na jejich aktivity dohlíží a reguluje podmínky produktů ve prospěch spotřebitelů tak, jak to dělá ČNB v případě bankovních společností.

Mikropůjčka ze Skandinávie

Ferratum půjčka byla ve své době doslova revoluční. Šlo o první mikroúvěr ve výši 500 Kč až 10 000 Kč a splatností v řádu dní (aktuálně si lze půjčit na 15 až 30 dní). Produkt od finské Ferratum Group (u nás působí její dceřinná společnost Ferratum Czech) je ideální jako půjčka před výplatou a můžete ho využívat opakovaně. Spoludlužníka potřebovat nebudete a celou transakci vyřídíte z pohodlí domova na www.pujckapraveted.cz.

Spolehlivý Provident

Společnost Provident získala v roce 2011 a 2012 první místo v Indexu etického úvěrování od organizace Člověk v tísni . Nabízí úvěr ve výši až 80 000 Kč a je jen na vás, zda je splatíte během 45, 60, nebo 100 týdnů. Provident půjčky jsou neúčelové a můžete je využít k financování jakýchkoliv potřeb. Všechny důležité informace najdete na webu www.osvedcenapujcka.cz, kde o úvěr můžete zažádat.

Home Credit – půjčka pro náročné

Hledáte-li půjčku, která svými parametry konkuruje těm bankovním a nespokojíte-li se s nižším úvěrovým rámcem, sáhněte po produktu od společnosti Home Credit. Home Credit půjčka ve výši 150 000 Kč patří mezi nejvyhledávanější nebankovní půjčky a její největší předností není jen vysoký úvěrový rámec, ale také doba splatnosti až 84 měsíců. Konkrétní výši splátek vám vypočítá Home Credit půjčka kalkulačka, kterou najdete na www.stabilnipujcka.cz. Foto: sxc.hu

Publikováno: 15. 07. 2013

Kategorie: Finance

Autor: Honza Vodička

Tagy: ferratum | home credit | provident