Horké tipy

Stěhování a montáž strojů? Díky BUDY vás už trápit nebude!

Pokud je pro vás stěhování kanceláře noční můrou, co teprve mnohem náročnější proces v podobě stěhování strojů? Zkuste si to představit – opravdu si myslíte, že zvládnete demontovat a přemístit až několikatunové kolosy? Odpověď známe a nezbývá, než vám doporučit někoho, kdo se nepříjemné, ale často nezbytné akce ujme za vás. Chcete-li, aby se vše obešlo bez jakýchkoliv problémů, vsaďte na spolupráci s českou firmou BUDY s.r.o., která stroje a těžká břemena stěhuje více jak 20 let. Prozradíme vám, co stěhování strojů obnáší a proč si na pomoc povolat právě tyto odborníky.
BUDY se v oboru pohybuje velmi dlouho a již na začátku 90. let nabízela zámečnické služby a zabývala se především výrobou dílenských rámů a ocelových konstrukcí jednoúčelových strojů. Vzhledem k rostoucí poptávce po dalších službách však začala nabízet se začala stále více specializovat na montáže a stěhování strojů a zanedlouho si získala spoustu zákazníků v ČR i zahraničí. Firma vlastní moderní techniku, bez které by stěhování velkých a těžkých břemen nebylo možné, ke všem zákazníkům přistupuje individuálně a každé stěhování detailně naplánuje.

Průběh stěhování strojů aneb co vás čeká a nemine

První fáze se nese v duchu příprav. Navštíví vás technik, který vyhodnotí situaci a obeznámí vás s jednotlivými kroky. Navrhne potřebnou stěhovací techniku, určí velikost stěhovacího vozu a samozřejmě i počet lidí, kteří se na stěhování budou podílel. Poté, co odsouhlasíte vypracovanou cenovou kalkulaci se začne stěhovat.
Samozřejmostí je pojištění strojů a to po celou dobu od převzetí až po předání. Stroje bývají rozebrány na jednotlivé díly a to do velikosti, která usnadní manipulaci. Celková hmotnost stěhovaného stroje samozřejmě omezena není a po přemístění ho pracovníci smontují, nivelují a ukotví.

BUDY vám pomůže nejen se stěhováním

Společnost BUDY nabízí komplexní služby, což znamená, že se na ni můžete obrátit také s montáží. Nezapomeňte, je že to právě odborná montáž strojů, na které závisí jeho bezproblémový chod a spotřeba. Ať už jde o portálovou frézu, rovinnou brusku, soustruh nebo třeba vodorovnou vyvrtávačku, vždy se můžete spolehnout, že je v dobrých rukou. Chcete se dozvědět další informace o firmě, která vám ušetří spoustu starostí a v konečném důsledku i peněz? Koukněte na www.budy.cz.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Máš rád turistiku? Pak ti ve výbavě nesmí chybět funkční outdoorové kalhoty od značky Kilpi!

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije