Stěhování a montáž strojů? Díky BUDY vás už trápit nebude!

Pokud je pro vás stěhování kanceláře noční můrou, co teprve mnohem náročnější proces v podobě stěhování strojů? Zkuste si to představit – opravdu si myslíte, že zvládnete demontovat a přemístit až několikatunové kolosy? Odpověď známe a nezbývá, než vám doporučit někoho, kdo se nepříjemné, ale často nezbytné akce ujme za vás. Chcete-li, aby se vše obešlo bez jakýchkoliv problémů, vsaďte na spolupráci s českou firmou BUDY s.r.o., která stroje a těžká břemena stěhuje více jak 20 let. Prozradíme vám, co stěhování strojů obnáší a proč si na pomoc povolat právě tyto odborníky. BUDY se v oboru pohybuje velmi dlouho a již na začátku 90. let nabízela zámečnické služby a zabývala se především výrobou dílenských rámů a ocelových konstrukcí jednoúčelových strojů. Vzhledem k rostoucí poptávce po dalších službách však začala nabízet se začala stále více specializovat na montáže a stěhování strojů a zanedlouho si získala spoustu zákazníků v ČR i zahraničí. Firma vlastní moderní techniku, bez které by stěhování velkých a těžkých břemen nebylo možné, ke všem zákazníkům přistupuje individuálně a každé stěhování detailně naplánuje.

Průběh stěhování strojů aneb co vás čeká a nemine

První fáze se nese v duchu příprav. Navštíví vás technik, který vyhodnotí situaci a obeznámí vás s jednotlivými kroky. Navrhne potřebnou stěhovací techniku, určí velikost stěhovacího vozu a samozřejmě i počet lidí, kteří se na stěhování budou podílel. Poté, co odsouhlasíte vypracovanou cenovou kalkulaci se začne stěhovat. Samozřejmostí je pojištění strojů a to po celou dobu od převzetí až po předání. Stroje bývají rozebrány na jednotlivé díly a to do velikosti, která usnadní manipulaci. Celková hmotnost stěhovaného stroje samozřejmě omezena není a po přemístění ho pracovníci smontují, nivelují a ukotví.

BUDY vám pomůže nejen se stěhováním

Společnost BUDY nabízí komplexní služby, což znamená, že se na ni můžete obrátit také s montáží. Nezapomeňte, je že to právě odborná montáž strojů, na které závisí jeho bezproblémový chod a spotřeba. Ať už jde o portálovou frézu, rovinnou brusku, soustruh nebo třeba vodorovnou vyvrtávačku, vždy se můžete spolehnout, že je v dobrých rukou. Chcete se dozvědět další informace o firmě, která vám ušetří spoustu starostí a v konečném důsledku i peněz? Koukněte na www.budy.cz.

Publikováno: 28. 02. 2014 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Horké tipy

Autor: Honza Vodička

Tagy: montáž strojů | stěhování strojů