Bydleni

Pomůžeme vám s výběrem garážových vrat

Rozhodli jste se, že vyměníte stará garážová vrata za nová, ale nevíte si rady s jejich výběrem? Moderní garážová vrata mohou zcela změnit charakter celé garáže. Jsou dominantním architektonickým prvkem, který sklidí obdiv kolemjdoucích a samozřejmě i funkčním pomocníkem, který vám usnadní život. Pro většinu lidí hraje prim cena, na druhou stranu však neradi slevují z kvality. Je vůbec možné najít kompromis v podobě opravdu kvalitních vrat za dobrou cenu? Jistě a nebudete pro ně muset daleko. Garážová vrata se vyrábí i u nás a jsou v mnoha ohledech lepší, než leckterá zahraniční konkurence. Pojďte se s námi podívat do Kadaně, kde za pomoci nejmodernější technologie rodí vrata DoorHan.

Co získáte s novými garážovými vraty?

Předtím, než se podíváme na konkrétní modely, si ujasníme, jakými výhodami se mohou garážová vrata pochlubit. V prvé řadě je to moderní design, díky kterému garáž prohlédne. Jistě sami uznáte, že stará oprýskaná vrata mohou zcela zničit celkový dojem nově zrekonstruované nemovitosti. Pořídíte-li si stylová vrata na míru, dodáte garáži, potažmo celému domu šmrnc. Sami si zvolíte barvu (ať už standardní či dekor v imitaci dřeva) a typ panelu. Výsledkem jsou zcela unikátní vrata, která u sousedů nenajdete. Vrata DoorHan vaši garáž odliší a dodají ji punc originality. Dalším důvodem je obrovská energetická úspora. Díky kvalitnímu těsnění nebude z garáže unikat teplo a vy ušetříte za energie. Vrata v zimě udrží teplo uvnitř, v létě zaručí příjemný chládek. Neměli bychom zapomenout ani na dálkové ovládání, které vám umožní otevírat garážová vrata z pohodlí vozidla. Už žádné vystupování a mechanické otevírání, ale naopak jednoduchá a pohodlná manipulace.

Vyberte si dle typu otevírání

Společnost DMS Group s.r.o. je výhradním distributorem garážových vrat DoorHan pro hlavní město, středočeský a plzeňský kraj. Vyrábí nejen garážová, ale i průmyslová vrata nejvyšší kvality a to za bezkonkurenční cenu. Ta je individuální a bude Vám vykalkulována na míru. Vybrat si mžete mezi 4 základními typy vrat – sekční garážová vrata RSD01 (vyrábí se do šíře 3 m), RSD02 (vyrábí se do šíře 6 m) a nově i garážová vrata YETT01 a YETT 02. Samozřejmostí je vysoce kvalitní pohony vrat a pružiny testovaná na 10.000 a více cyklů. Garážová vrata DoorHan jsou skvělou investicí, která vám bude dělat radost každý den.

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije