Móda a styl

Čas nezastavíš!

Potřebujete více peněz? Jednoduchá rada zní:“Hlídejte si čas.“ Ne nadarmo se totiž říká, že čas jsou peníze. A nejjednodušší způsob, jak si ho ohlídat, jsou hodinky. Zapomeňte teď na váš nový iPhone. Přece ho nebudete při každé příležitosti vytahovat. Mnohem jednodušší je zvednout a mírně pootočit zápěstí a kouknout se na náramkové hodinky. Neříká se jim tak nadarmo, stylové kousky plní funkci parádního módního doplňku, zrovna jako náramky. Již několik dekád patří mezi nejoblíbenější doplňky vůbec a nedají na ně dopustit zejména ženy. Nutno podotknout, že si na své nablýskané „švýcaráky“ potrpí i muži. Drahé hodinky jsou symbolem luxusu a moci. Jak je to ale s těmi levnějšími? V ničem za nimi nezaostávají!

Image není na nic!

Nemáte-li několik desítek tisíc na hodinky se safírovým sklíčkem, nevadí. Své okolí můžete zaujmout stylovkami za pár stovek. Levné hodinky ještě nemusí být nutně nekvalitní a už vůbec ne nudné. Skvělým příkladem je slovenský e-shop purpledogs.eu, který nabízí široké spektrum hodinek a to nejen pro teenagery. Módní trendy se nevyhýbají ani starším generacím a LED hodinky Jay Baxter ocení nejeden tatík v nejlepších letech. Dámy ocení eleganci v podobě hodinek s koženým páskem, ale i celou řadu dalších doplňků, jako jsou peněženky, klíčenky či tašky. A protože se blíží vánoční svátky, potěšte pořádným časoměřičem i vaše blízké. Ceny vás zde rozhodně limitovat nebudou!
A pro ty nejnáročnější, kteří se se silikonovými hodinkami nespokojí? Pro ty jsou připraveny exkluzivní hodinky od Armaniho. Budete-li je kupovat jako dárek, nezapomeňte na vkusnou krabičku, která osobitost vašeho dárku ještě podtrhne!

Add Comment

Klikni pro přidání komentáře

Hudební tipy

Enrique Iglesias - Bailando (Español) ft. Descemer Bueno, Gente De Zona

Reklama

Chceš super výkonný mobil? Nový iPhone 12 Pro je jasnou volbou!

Jezdíš rád na kole? Pak ti ve výbavě nesmí chybět parádní pánské cyklistické dresy od značky Kilpi!

Sázíte rádi?

Tak nezapomeňte číst zajímavé informace o sázení online.

Kde to žije